•

Aktualności

Awans trampkarzy

• autor: glksgminaklomnice, 2016-11-29 10:21

Miło nam poinformować iż nasz zespół trampkarzy w rozgrywkach jesiennych wygrał III ligę śląską. Wiosną wystąpią w II lidze a ich rywalami prawdopodobnie będą : Gwarek Zabrze ,UKS Ruch Chorzów, Piast Gliwice, Ruch Radzionków , Skra Częstochowa, Orbita Bukowno, GKS Tychy oraz Polonia Bytom. Będzie to na pewno spore wyzwanie dla naszego klubu ale i możliwość do zdobycia ogromnego doświadczenia. O rozgrywkach trampkarzy pod więcej …

W decydującym meczu o awans do wyższej ligi i zajęciu pierwszego miejsca w III lidze śląskiej trampkarzy wygrywamy na wyjeździe z UKS Raków Częstochowa 1:3 (1:1).

Mecz rozpoczyna się bardzo źle, ponieważ w 30 sekundzie, po błędzie obrony, napastnik drużyny przeciwnej przejmuję piłkę i pewnym strzałem pokonuje bramkarza z Kłomnic. Nasi zawodnicy podrażnieni szybką stratą bramki, atakują co chwila na bramkę gospodarzy i w 11 minucie po wzorowym rozegraniu akcji  bramkę zdobywa Jakub Skórka. W pierwszej połowie mamy jeszcze kilka dogodnych sytuacji, lecz wynik nie ulega zmianie. W drugiej połowie w 59 i 62 minucie meczu, po dobrych akcjach Jakub Skórka zdobywa odpowiednio drugą i trzecią bramkę dla naszej drużyny i zasłużenie wygrywamy to spotkanie.

Drużynie trampkarzy w przeciągu całego sezonu należą się wielkie brawa, ponieważ w wielu meczach pokazali się z bardzo dobrej strony i wygrywali mecze po bardzo dobrej grze. Podopieczni Daniela Fidlera wygrali 11 spotkań i 3 razy remisowali. Ani razu nie schodzili z boiska pokonani. Strzelili 47 bramek, tracąc 7.