Nie ma Mocnych - lider w Kłomnicach!!

• autor: glksgminaklomnice, 2015-11-08 23:31

Chyba nikt nie wyobrażał sobie takiej rundy w wykonaniu naszej drużyny, podopieczni Jana Spychalskiego w 15 spotkaniach wygrali 10 razy zremisowali 4 razy a tylko raz doznali porażki. Jest to znakomity wynik naszego zespołu, Gmina została formalnym mistrzem jesieni, została również liderem przed zimą.
W ostatnim spotkaniu nasz zespół pokonał Grom Miedźno 2-3 po bramkach Bartłomieja Raka, Adama Milczarka oraz Marka Brycha. Zwłaszcza bramka Marka to ozdoba tego spotkania.
Gratulacje dla wszystkich związanych z klubem wielkie słowa uznania trzeba skierować do trenera Jana Spychalskiego który w Kłomnicach zbudował świetną drużynę. Nie można pominąć zarządu na czele z Prezesem Arturem Raźniakiem dzięki któremu klub funkcjonuje na odpowiednim poziomie ale największe gratulacje czas złożyć zawodnikom bo to oni wywalczyli ,,lidera'' w Kłomnicach!
Teraz zespół może udać się na spokojny odpoczynek od piłki, zawodnicy do treningów wrócą w styczniu, liczymy na równie dobrą wiosnę.!!!

O meczu pod więcej...

Samo spotkanie było dobrym, wyrównanym widowiskiem. Mecz rozgrywany był w szybkim tempie z wieloma ciekawymi akcjami. Dwukrotnie na prowadzenie wychodziła Gmina po strzałach Raka i Milczarka. Grom doprowadzał do wyrównania za każdym razem lobując naszego bramkarza. Na szczęście Marek Brych popisał się znakomitym strzałem z rzutu wolnego dając nam cenne zwycięstwo. Przypomnę że kilka lat temu podobnymi strzałami dla Kłomniczan bramki zdobywał jego brat Paweł. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem ale tak grający gospodarze  nie jednemu odbiorą jeszcze punkty.

Obiektywna relacja na stronie Gromu Miedzno:

Również na stronie Gromu w zapowiedzi tego meczu mogliśmy przeczytać kilka ciepłych słów na temat naszego klubu. Dziękujemy. Również doceniamy wasz wkład w rozwój piłki nożnej w naszym regionie i życzymy powodzenia.

Cytat ze strony grommiedzno.futbolowo.pl:

Spoglądając od strony szatni na to co się dzieje w Kłomnicach to dzieje się bardzo dużo. Klub prowadzi sekcje piłkarskie od kategorii przedszkolaka aż po seniora a także posiada sekcję piłkarską kobiet występującą w częstochowskiej Klasie Okręgowej (w rozgrywkach biorą udział 4 zespoły a rywalizacja toczy się turniejowo). W planach rozwoju klubu jest wybudowanie nowego budynku klubowego. Ponadto klub w polityce rozwoju swojego potencjału w okolicznych miejscowościach Gminy Kłomnice zakłada szkółki piłkarskie w kooperacji z lokalnymi placówkami szkolnymi. Przyklasnąć tylko takim inicjatywom, brać przykład, a Prezesowi Zarządu, Arturowi Raźniakowi i pozostałym członkom Zarządu klubu życzyć wytrwałości.