•

Aktualności

Zwycięstwo w Pankach

• autor: glksgminaklomnice, 2015-10-05 12:15

Po emocjonującym spotkaniu Gmina pokonała KS Panki 2:3. Gospodarze dwukrotnie prowadzili jednak do remisu doprowadzali Tomasz Wypych i Bartek Szymczyk. Na piętnaście minut przed końcem przy niekorzystnym wyniku trener Spychalski postawił wszystko na jedną kartę. Wykonał zmianę bramkarzy aby limit młodzieżowców na boisku się zgadzał. Za to mógł wzmocnić atak. Roszada opłaciła się i na 6 minut przed końcem Bartek Szymczyk strzelił zwycięskiego gola. Szeroka kadra i mocna ławka okazała się naszym decydującym argumentem w tym trudnym meczu. Po tym spotkaniu nasz zespół awansował na 2 pozycję, zatem w sobotę w Kłomnicach czeka nas prawdziwy hit. O fotel lidera po pierwszej rundzie zagramy z liderującym MLKS Woźniki.