•

Aktualności

Remis na start

• autor: glksgminaklomnice, 2015-08-17 13:03

Podopieczni Jana Spychalskiego w pierwszym spotkaniu nowego sezonu zremisowali z Victorią Częstochowa 2-2 (0-1) Bramki dla naszego zespołu zdobywali Jakub Koza oraz Adam Milczarek. Kilka słów o spotkaniu pod więcej.

Od pierwszych minut spotkania rysowała się przewaga przyjezdnych, nasz zespół na nowym obiekcie był trochę zagubiony i tylko dobre interwencje Darka Sika uratowały nas przed stratą bramek, do przerwy goście prowadzili zasłużenie. W trakcie przerwy nasz zawodnik Marek Burzyński otrzymał w niecodzienny sposób czerwoną kartkę i na drugą część spotkania wyjść już nie mógł, poniekąd strata Marka zmobilizowała nasz zespół i w drugiej połowie spotkania Gmina grała dużo lepiej, czego efektem była dwa gole które pozwoliły nam objąć prowadzenie, niestety tuż przed końcem spotkania goście doprowadzili do remisu.
Podsumowując można powiedzieć ,, pierwsze koty za płoty'' i walczymy dalej, warto również odnotować słabą postawę sędziów, niestety na naszym podwórku to już codzienność i szkoda że ,,markowe'' Częstochowskie zespoły otrzymują pomoc od trójki sędziowskiej.
Za tydzień Gmina jedzie do Lisowa, nasz najbliższy rywal przegrał 2-1 z Jednością Boronów.