Srebrna medalistka

• autor: glksgminaklomnice, 2015-06-23 12:52

14 czerwca na obiekcie Stali Brzeg został rozegrany finałowy mecz ogólnopolskiego  turnieju w piłce nożnej dziewcząt o Puchar Kazimierza Górskiego. W finale zagrały reprezentacje woj. śląskiego i dolnośląskiego . Mistrzyniami zostały zawodniczki województwa dolnośląskiego wygrywając mecz po serii rzutów karnych 4:3,w regulaminowym czasie gry był remis 0:0 . W reprezentacji  woj. śląskiego wystąpiła zawodniczka GLKS-u  Gmina Kłomnice Nicola Wojciechowska (piąta od lewej). Nicola w reprezentacji województwa występuje już ponad rok. Bierze udział we wszystkich meczach eliminacyjnych z reprezentacjami różnych województw. W swoim klubie mecze ligowe rozgrywa w drużynie chłopców w kategorii Młodzik w  III Lidze Śląskiej. Osiągnięcie Nicoli jest największym sukcesem naszego klubu. Jesteśmy  dumni z naszej zawodniczki i życzmy jej dalszych sukcesów na piłkarskich arenach promując nasz klub i naszą Gminę Kłomnice. Więcej zdjęć w galerii.

nowa-galeria-6178851.jpg nowa-galeria-6178852.jpg nowa-galeria-6178853.jpg