Dwa hat-tricki

• autor: glksgminaklomnice, 2015-05-28 08:55

Klasycznego hat-tricka ustrzelił Bartek Rak w lidze okręgowej. Po jednym trafieniu dołożyli: Adam Milczarek, Kordian Gonera i Bartek Szymczyk. Gmina 6:0 pokonała autsajdera grupy Spartę Tworóg. W zaległym meczu B-klasy ze Świtem Borowno trzy bramki zdobył Łukasz Harry Aleksandrowicz. Wynik na 4:0 ustalił Łukasz Bednarek.  O pozostałych meczach pod więcej...

Juniorzy pokonali Unię Rędziny 4:1. Szybko stracona bramka zadziałała mobilizująco. Oglądaliśmy dobry mecz w wykonaniu naszych zawodników. Szybkie akcje i zespołowa gra podobały się obserwatorom tego spotkania. Bramki strzelali: Sebastian Wrzalik, Mikołaj Kołaczkowski, Eryk Kustal, Konrad Chrostowski.

Młodzicy przegrali na wyjeździe z Rakowem. Drużyna z Częstochowy była faworytem tego spotkania, co udowodniła na boisku strzelając  osiem bramek. Nasi zawodnicy choć mieli dogodne sytuacje nie zdołali pokonać bramkarza gospodarzy.

W poniedziałek w kolejnym turnieju zagrali żacy. Nasi gracze zmierzyli się z drużynami: Raków Częstochowa, Ajaks Częstochowa, Orzeł Kiedrzyn. W turnieju trzy gole strzelił Tomasz Kowalczyk (nie mylić z Tomkiem Kowalczykiem z pierwszej drużyny to jego o 20 lat młodszy kolega).