•

Aktualności

Porażka z autsajderem..

• autor: glksgminaklomnice, 2015-03-30 07:01

Chyba nikt się nie spodziewał iż drużyna seniorów straci punkty w meczu z ostatnią drużyną w tabeli - Mechanikiem Kochcice (0-1).Kilka zdań o spotkaniu pod więcej..

Od początku nasi zawodnicy grali dość nerwowo co było na rękę przyjezdnym którzy grali równie chaotycznie, w okolicach 30 minuty piłkę z naszego pola karnego próbował wybić Sylwester Rorat jednak nasz zawodnik skiksował a piłka dotknęła jego dłoni i sędzia nie zawahał się podyktować jedenastki którą pewnie wykorzystał zawodnik gości.
Po straconym golu nasz zespół próbował odrobić straty jednak nie wyglądało to najlepiej i do szatni schodziliśmy przegrywając.
Po przerwie gospodarze zagrali o wiele lepiej niż w pierwszych 45 minutach jednak zawiodła skuteczność, goście postawili na defensywę i na małym boisku oraz grząskim wychodziło im to całkiem dobrze, w ostatnich minutach w polu karnym Mechanika ewidentnie faulowany był Michał Motyl, sędzie faulu nie widział i po 5 doliczonych minutach zakończył spotkanie.
Podsumowując słaby mecz naszego zespołu, ewidentnie było widać że podopiecznym trenera Spychalskiego boisko w pobliskim Mstowie nie będzie dodatkowym atutem, nasz zespół nie radził sobie na małym boisku a zarazem bardzo grząskim, brakowało przestrzeni by nasza ofensywa mogła zagrać tak jak najbardziej lubi.