Turnieje halowe

• autor: glksgminaklomnice, 2015-01-17 17:40

W lutym do intensywnych gier halowych przystąpią drużyny młodzieżowe. Juniorzy zagrają w Halowych Mistrzostwach Częstochowy. Trampkarze, młodzicy, orliki i żaki w cyklu rozgrywek Estimo Cup. Terminy i przeciwnicy pod więcej…

JUNIORZY 07.02 – Hala Polonia Częstochowa – Halowe Mistrzostwa Częstochowy w piłce nożnej o Puchar Prezesa Cz. OZPN

Raków Częstochowa, UKS Raków Częstochowa, Skra Częstochowa, Gmina Kłomnice Unia Rędziny, LKS Warta Mstów, KS Stradom Częstochowa, Sparta Lubliniec.

TRAMPKARZE 14.02 – Mstów – eliminacje Estimo Cup

Unia Rędziny, Warta Mstów, Gmina Kłomnice, Olimpia Huta Stara, Salos Częstochowa, Sokół Olsztyn, Alkas Aleksandria.

MŁODZICY 22.02 – Kłomnice – eliminacje Estimo Cup

Victoria Częstochowa, Gmina Kłomnice, Dąbrowianka Dąbrowa Zielona, Płomień Czarny Las, Unia Rędziny, Kmicic Kruszyna.

ORLIKI 22.02 – Kłomnice – eliminacje Estimo Cup

Grom Cykarzew, UKS Raków Częstochowa, Gmina Kłomnice, Polonia – Unia Widzów, Orzeł Kiedrzyn, Warta Mstów, Płomień Czarny Las.

ŻAKI 07.03 – Olsztyn – eliminacje Estimo Cup

Sokół Olsztyn, MKS Myszków, UKS Raków Częstochowa, Stradom Częstochowa, Olimpia Huta Stara, Gmina Kłomnice, Jurajskie Wilki Częstochowa.

Z każdego turnieju eliminacyjnego Estimo Cup dwa najlepsze zespoły awansują do finału.