1:0 , 2:0 , 3:0 !!!!!!

• autor: glksgminaklomnice, 2014-10-12 14:41

W takich stosunkach bramkowych wygrywały w ten weekend nasze drużyny kolejno : B-klasa , Okręgówka i Juniorzy Młodsi . Więcej w rozwinięciu :

W meczu B-klasy nasz zespół udał się na mecz do Borowna by tam zmierzyć się z tamtejszym Świtem . Mecz był typowym meczem walki i niezbyt przepisowych zagrań , jednak to nasza drużyna przeważała i dążyła do prowadzenia w tym meczu . Sztuka zdobycia bramki udała się jednak dopiero w 45 minucie spotkania . W polu karnym faulowany był Łukasz Aleksandrowicz, który sam wykorzystał "jedenastkę"  i jak się później okazało ustalił wynik spotkania , zapewniając 3 pkt naszemu drugiemu zespołowi . Warto dodać , że gospodarze kończyli mecz w 9 po dwóch czerwonych kartkach dla zawodników gospodarzy .

Natomiast nasz pierwszy zespół w sobotnie popołudnie podejmował na własnym stadionie Wartę Kamieńskie Młyny . Od początku mecz nie układał się po naszej myśli . Szybko tracona piłka i bezsilne próby zdobycia bramki tak można szybko podsumować pierwsze 20 min w wykonaniu naszego zespołu . Niestety przyszła 30 min spotkania kiedy to Sylwek Rorat sfaulował jednego z gości , za co został ukarany drugą żółtą kartką w konsekwencji czerwoną i wyleciał z boiska . Nasz zespól dowiózł jednak remisowy wynik do przerwy . Po przerwie naszemu zespołowi nie przeszkadzał jednak brak jednego zawodnika , ponieważ nie ustawały ciągłe ataki na bramkę gości .I  przyszła 60 minuta spotkania , z rzutu rożnego dośrodkowywał piłkę Daniel Fidler , a najlepiej w polu karnym odnalazł się Kordian Gonera i wpakował piłkę do siatki . Podrażnieni goście próbowali swoich sił pod bramką Darka Sika , ale świetnie dysponowany nasz bramkarz nie pozostawiał im złudzeń . Chwile później zespół gości osłabł a nasz zespół ciągle atakował . I tak jeden z ataków przyniósł drugą bramkę , w pojedynku jeden na jednego walkę wygrał Daniel Fidler i wrzucił piłkę na głowę Krzyśka Kloczkowskiego który umieścił piłkę w siatce . W końcówce nasz zespół jeszcze atakował ale nie zdobył już więcej bramek i mecz zakończył się wynikiem 2-0 .

Z kolei zespół naszych juniorów młodszych w niedzielny poranek udał się na mecz do Poraja na mecz z tamtejszą Polonią . Nasz zespół szybko przejął inicjatywę , burząc szybkimi podaniami defensywę gospodarzy . Pod koniec pierwszej połowy doskonałe prostopadłe podanie w kierunku Łukasza Janika wykonał Sebastian Wrzalik , a ten nie pomylił się w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem . Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza  połowa . W drugiej połowie nasz zespół nadal przeważał . Kolejne bramki znów po podaniach z głębi pola od Maćka Frymusa i Sebastiana Wrzalika , otrzymał Łukasz Janik i w około 60 minucie skompletował hat-tricka . Takim też wynikiem zakończył się mecz .

Ten weekend był bardzo dobry w wykonaniu naszych drużyn , miejmy nadzieję , że kolejne też przyniosą wiele emocji .