•

Aktualności

Juniorzy: zwycięstwo w Kłobucku

• autor: glksgminaklomnice, 2014-09-25 09:35

Po przeciętnej pierwszej i bardzo dobrej drugiej połowie juniorzy wygrali ze Zniczem 5:2. Opis pod więcej...

Pierwsze 40 minut to dobre akcje przeplatane prostymi błędami. W 4 min Łukasz Janik po szybkim rajdzie pewnie strzela obok bramkarza. Niestety już minutę później gospodarze wyrównują. Szybką kontrę lobem nad naszym bramkarzem zakończył napastnik Znicza. W końcówce tej części gry rzut wolny z dużej odległości wpada do bramki po błędzie bramkarza. Mając więcej z gry schodzimy na przerwę przegrywając. Druga część gry o wiele lepsza w naszym wykonaniu. Spore ożywienie do gry wniósł Wiktor Bednarek. Najpierw po dośrodkowaniu Jakuba Łysakowskiego drugą swoją bramkę zdobył Łukasz. Tuż po wznowieniu przez miejscowych piłkę przejmuje ponownie Łukasz idealnie wykłada do Wiktora. Pewnym strzałem w okienko zdobywamy drugą bramkę w tej samej minucie. Już do końca kontrolujemy wydarzenia na boisku. Pewnie gra obrona a kolejne gole zdobywają Sebastian Wrzalik i Wiktor. Brawa dla całego zespołu szczególnie za drugie 40 minut.