GLKS Gmina K³omnice - strona oficjalna

Aktualno¶ci

Grali najm³odsi

• autor: glksgminaklomnice, 2014-09-16 09:39

Do rozgrywek przyst±pi³y dwie nasze najm³odsze dru¿yny: M³odzicy i ¯aki. Mi³o nam poinformowaæ i¿ firma SZYM-BUD  otoczy³a opiek± m³odych sportowców. Oba zespo³y wystêpuj± w rozgrywkach pod nazw± GMINA SZYM-BUD K£OMNICE. Za nami pierwsze mecze, o których przeczytacie pod wiêcej ...

Galeria zdjêæ

nowa-galeria-5826305.jpg nowa-galeria-5826308.jpg nowa-galeria-5826309.jpg

W obu zespo³ach pod opiek± nauczycieli i trenerów Artura Ra¼niaka i Paw³a Urbaniaka trenuje trenuje ³±cznie 50 osób. S± to zarówno dziewczêta i ch³opcy urodzeni w 2002/03 (m³odzicy) 2004/05 (orliki) 2006/07/08 (¿aki).

Dru¿yna m³odzików wystêpuje w bardzo silnej III lidze ¶l±skiej. O tym ¿e przeciwnicy dobrze graj± przekonali siê w dwóch pierwszych meczach, w których musieli uznaæ wy¿szo¶æ dru¿yn Stradomia Czêstochowa i MKS-u Myszków.

¯acy wyst±pili w swoim pierwszym turnieju, który odby³ siê na obiektach Stradomia Czêstochowa. Wyniki nie s± tu najwa¿niejsze, nale¿y jednak zaznaczyæ i¿ nasi ch³opcy na równi rywalizowali z pozosta³ymi dru¿ynami. Spotkania toczy³y siê w mi³ej sportowej atmosferze. Kolejne turnieje odbêd± siê: 22 wrze¶nia w Kiedrzynie, 29 wrze¶nia w K³omnicach, 6 pa¼dziernika na obiektach Rakowa Czêstochowa.

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.

TYGODNIOWY ROZK£AD ZAJÊÆ