Ruszają Juniorzy

• autor: glksgminaklomnice, 2014-08-26 21:19

Nasz zespół w niedzielę wystartuje w III Lidze Śląskiej Juniorów Młodszych. Szerzej o rozgrywkach pod więcej...

Wydział Gier Częstochowskiego OZPN ustalił terminarz rozgrywek Juniorów Młodszych. CzOZPN będzie prowadził rozgrywki III Ligi Śląskiej Juniorów Młodszych oraz Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych. Rozgrywki będą prowadzone w systemie mecz i rewanż w jednej rundzie. Rozgrywki rozpoczną się 31 sierpnia 2014r. a zakończą 9 listopada 2014r.
Najlepsza drużyna III Ligi Śląskiej Juniorów Młodszych uzyska awans do II Ligi Śląskiej Juniorów Młodszych.
Dwie ostatnie drużyny z III Ligi Śląskiej Juniorów Młodszych spadną do Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych.
Po dwie najlepsze drużyny z poszczególnych grup Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych awansują do III Ligi Śląskiej Juniorów Młodszych.

Przeciwnikami Gminy Kłomnice będą: Warta Mstów, Olimpia Truskolasy, UKS Raków Częstochowa, Znicz Kłobuck, Unia Rędziny, Polonia Poraj.

Pierwsze spotkanie we Mstowie, niedziela godz. 11:00

źródło: ozpn.czest.pl