Okręgówka jest w Kłomnicach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• autor: glksgminaklomnice, 2014-06-15 10:51

W ostatnim meczu sezonu nasz zespół pokonał Płomień Częstochowa 2-1 po bramkach Kordiana Gonery i Bartka Szymczyka , czym przypieczętował awans do okręgówki i zajęcie 1 miejsca w lidze . Po meczu odbyło się uroczyste wręczenie pucharu oraz medali dla zawodników i Trenera . Później nastąpił uroczysty przejazd ulicami Kłomnic , aby pokazać całemu światu , że to GLKS był najlepszy w obecnym sezonie A-klasy . Za ten sukces trzeba podziękować kibicom którzy przez cały sezon dumnie wspierali nasz zespół ,ale przede wszystkim naszym wspaniałym zawodnikom , trenerowi Janowi Spychalskiemu i prezesowi Arturowi Raźniakowi . Miejmy nadzieję , że w takim niezmienionym składzie , który tworzy wspaniałą całość będziemy dumnie walczyć w przyszłym sezonie w rozgrywkach  OKRĘGÓWKI !!!!!!!!!!!!!!