•

Aktualności

Młodzicy lepsi od Rakowa

• autor: GLKS2012, 2014-05-16 23:06

Młodzicy GLKS-u Gminy Kłomnice w sparingu kontrolnym pokonali po zażartym boju młodych zawodników Rakowa 3-2. Bramki dla drużyny gospodarzy zdobywali: Wiktor Bednarek, Dawid Tyras oraz Eryk Grabarczyk. Opis meczu pod "więcej"...

Mimo towarzyskiego pojedynku, obie drużyny dały z siebie praktycznie wszystko. Mecz był pełen emocji, zwrotów akcji oraz woli walki. Najpierw Częstochowianie wyszli na prowadzenie 0-1, jednak dobra akcja Wiktora Bednarka pozwoliła "Różowym Panterom" wyrównać.

W drugiej połowie Raków ponownie zdobył bramkę, jednak GLKS nie dał się stłamsić i chwilę później, za sprawą Dawida Tyrasa, doprowadził do rezultatu 2-2.

Kiedy mecz zbliżał się ku końcowi, dobrą piłkę w ostatniej minucie spotkania otrzymał Eryk Grabarczyk, który lewą nogą pokonał bramkarza gości i dał GLKS-owi zwycięstwo 3-2.