•

Aktualności

Gmina gromi w Zawadzie!!

• autor: glksgminaklomnice, 2014-03-29 12:28

Podopieczni trenera Spychalskiego bardzo pewnie zwyciężyli w derbach gminy Kłomnice 4-0 (0-0),mecz rozpoczął się od ataków naszego zespołu,cofnięta drużyna z Zawady próbowała przede wszystkim nie stracić bramki,a długą piłką uruchomić swoich napastników,trzeba dodać że pierwsza część gry słaba w naszym wykonaniu,stworzona jedna sytuacja 100 % nie została zamieniona na bramkę,sam na sam z golkiperem gospodarzy znalazł się Norbert Urbańczyk,jednak oddał zbyt leki strzał,Warta stworzyła dwie groźne sytuacje,za sprawą naszych obrońców,którzy dwa razy nie upilnowali napastnika gospodarzy a ten raz uderzył nie celnie,drugi strzał zatrzymał się na Tomaszu Kowalczyku.Po kilku mocniejszych słowach w przerwie nasz zespół zaczął grać tak jak powinien no i druga połowa należała tak jak powinna,z minuty na minutę pod bramką Warty było co raz groźniej już w 48 minucie na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Bartłomiej Szymczyk który w zamieszaniu w polu karnym zachował się najlepiej z wszystkich zawodników i umieścił piłkę w bramce,wydawało się że druga bramka to kwestia minut bo nasz zespół zdominował drużynę zza miedzy i tak też było,Daniel Fidler ograł w pojedynku jeden na jednego obrońce Warty i na raty pokonał bramkarza gospodarzy,warto odnotować iż Daniel był po raz kolejny mocnym punktem naszego zespołu,trzeciego gola nasz zespół zdobył po bardzo ładnej akacji piłkę z środka posłał Adam Milczarek a kapitalnym strzałem z pola karnego popisał się Norbert Urbańczyk i było 3-0,w między czasie nasz zespół zmarnował 2-3 dogodne sytuacje,czwartego gola zdobył Kordian Gonera który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy,Kordian powinien zdobyć bramkę numer pięć,jednak w 110 % sytuacji chybił,uderzył zbyt mocno a piłka znajdowała się na 4 metrze bramki,Warta w drugiej części spotkania nie zagroziła w żaden sposób naszej bramce,podsumowując zasłużone trzy punkty i pewne zwycięstwo,w meczu na szczycie Sokół pokonał Płomień 0-1 i dzięki temu nasz zespół przesunął się na drugą pozycje w tabeli,do niespodzianki doszło w Hucie Starej gdzie tamtejsza Olimpia zremisowała 2-2 z Polonią Unią Widzów i do naszego zespołu zespół z Huty traci 8 punktów,swój mecz przegrała Sparta Szczekociny w Rędzinach 4-0 i wszystko wskazuje na to że sprawy awansu rozstrzygną się pomiędzy zespołami 1-4 .