Derby Gminy Kłomnice!

• autor: glksgminaklomnice, 2014-03-28 10:57

Już w sobotę podopieczni Jana Spychalskiego rozegrają trzecie spotkanie w rundzie jesiennej,rywalem drużyny z Kłomnic będzie rywal za miedzy Warta Zawada,Warta na starcie rundy przegrała w Szczekocinach 4-1,celem naszego zespołu w tym trudnym spotkaniu są trzy punkty,choć nasz zespół ma 23 punkty przewagi nad drużyną z Zawady to mimo wszystko na pewno nie będzie to łatwe spotkanie dla naszych zawodników,bo jak wiemy derby rządzą się swoimi prawami,mimo wszystko od naszego zespołu musimy wymagać zwycięstwa bo tylko one dadzą nam promocję do klasy okręgowej,no i trzeba zauważyć że drużyna z Zawady to już nie ten sam bardzo groźny zespół z przed lat,kiedy naszemu zespołowi zawsze było bardzo ciężko,szczególnie na stadionie Leśnym.W naszej drużynie pauzuje za czwartą żółtą kartkę Michał Ogończyk,pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera Spychalskiego.W tej kolejce dojdzie do spotkania na szczycie gdzie Płomień zmierzy się z Sokołem Olsztyn i ktoś z tej dwójki straci punkty,dla tego też trzy punkty w Zawadzie są bardzo ważne!!.Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego klubu do nie dalekiej Zawady,mecz zaplanowano na sobotę,godzinę 15-30.